Sataniści ks. Trytka?

Niedawno temu omówiliśmy sekciarską atmosferę, która panuje w kaplicy ks. Rafała Trytka i jej przyczynę w kumoterstwie i braku wychowania religijnego.

Nie trzeba było długo czekać, by pojawił się kolejny dowód sekciarstwa (to chyba mało powiedziane), więc przepraszamy naszych Czytelników, że raz jeszcze o tym wspominamy.

Niektórzy wierni przestali chodzić i wdychać tę stęchłą atmosferę, w tym jeden ze śpiewaków. Inny wierny dziś odebrał jego rzeczy z kaplicy i oto, co znalazł:

 

Katolickie przedmioty, zwłaszcza związane z kultem, niszczą poganie, heretycy i sataniści. Zrobili to albo poganie, albo heretycy, albo sataniści. Co zawinił stary, unikatowy Liber usualis z 1954 roku? To nie tyle należy do jakiejś prywatnej osoby, ale jest to pewne dziedzictwo Kościoła, szczególnie w dzisiejszych czasach. To tak, jakby spalić przedsoborowy Mszał rzymski. Naprawdę rzecz wstrząsająca.

Pytamy zatem: czy to podarł, podpalił i zalał jakąś cieczą ks. Trytek, czy któryś z jego aktywistów w dżinsach, kamuflażu i podkoszulku „patriotycznym”? Od lat mówimy, że są zdolni do wszystkiego i nie mają żadnych moralnych hamulców, a u ks. Trytka mogą nawet służyć do Mszy przy ołtarzu. Co to mówi o sumieniu takiego człowieka?

W każdym razie ks. Rafał Trytek odpowiada za swoich aktywistów na terenie swojej kaplicy i za przedmioty związane z kultem u niego pozostawione. Skoro one nie są bezpieczne to…

Założenie w Polsce nowej, zdrowej kaplicy katolickiej jest koniecznością.

Redakcja „Myśli Katolickiej”

[Zachęcamy Czytelników niniejszego tekstu do zapoznania się ze związanym z tym tematem tekstem o dobrej sławie. Ks. Trytek w odpowiedzi na zniszczenie dobrze mu znanej książki publicznie skłamał i zarzucił „Myśli” oszczerstwo – przyp. MK]

Tu można zostawić komentarz.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s